Paslaugos

Smagiam ir prasmingam laikui

Pramogos jūsų šventei

Plaukimas laivu Trakuose gali būti įspūdingesnis nei galvojate! Turime jums pasiūlyti net dvi nuostabias paslaugas

Smagus pažintinis pasiplaukiojimas laivu

Tai kokybiškas laikas nuostabios gamtos ir artimųjų apsuptyje. Laivo kapitonas jus supažindins su pačiais gražiausiais, tik vandeniu pasiekiamais Galvės ežero kapeliais bei pasidalins vietos istorija. Praplauksime pro didingąją Trakų pilį, Užutrakio dvarą, daugiau nei 20 salų bei kitus didžiusią Trakų ežerą supančius gamtos stebuklus.  Laivuose rasite viską ko gali prireikti kokybiškam poilsiui. Laivuose įrengos minkštos ir patogios sėdynės, staliukai, puiki garso aparatūra, jaukus apšvietimas bei modernūs dujiniai griliai, kurių pagalba Galvės ežero viduryje galėsite pasimėgauti ką tik išsikeptu mastu. Laivai yra paruošti smagioms maudynėms bei puikiai apsaugoti nuo užklupti galinčių kritulių ir vėjo. Visa tai ir dar daugiau rasite mūsų jaukiuose bei stilingai įrengtuose laivuose „Abba” ir “Queen”.

Laivas „Abba” patogiai talpina iki 12 asm.

Laivas „Queen” patogiai talpina iki 16 asm.

Pasiplaukiojimas laivu „Abba”

1 val. – 70 €
2 val. – 130 €
3 val. – 180 €
Papildoma val. – 50 €

Pasiplaukiojimas laivu „Queen”

1 val. – 100 €
2 val. – 190 €
3 val – 270 €
Papildoma val. – 80 €

Naujiena!

Įtraukiantis orientacinis žaidimas laivu

Orientacinis žaidimas laivu, tai pramoga puikiai tinkanti gimtadieniams, mergvakariams, bernvakariams bei įmonių komandos formavimo renginiams. Tai įtraukiantis, veiksmo ir azarto kupinas nuotykis, kuriame dalyviai su kapitono pagalba turės patys valdyti laivą ir orientuotis po Galvės ežerą. Keliaujant iš taško į tašką, įspūdžiautojai seks žaidimo istoriją bei spręs įvairius galvosūkius. Pasinersite į tikrą nuotykį, kurio metu pažinsite ne tik Galvės ežerą, bet ir vieni kitus. Laivo kapitonas bus žaidimo vedėjas ir Jūsų pagalbininkas. Pramoga puikiai tinka tiek suaugusiems, tiek vaikams. Žaidimo sudėtingumo lygis bus parenkamas pagal poreikį.

Laivas „Abba” patogiai talpina iki 12 asm.

Laivas „Queen” patogiai talpina iki 16 asm.

Orientacinis žaidimas laivu „Abba”

2 val. – 180 €
3 val. – 230 €
Papildoma val. – 50 €

Orientacinis žaidimas laivu „Queen”

2 val. – 250 €
3 val. – 330 €
Papildoma val. – 80 €

Naujiena!

Azartiškas orientacinis žaidimas dvejais laivais

Orientacinis žaidimas dviem laivais yra pramoga, skirta didesnei žmonių grupei. Tai dar azartiškesnis ir dar įdomesnis žaidimas nei plaukiant vienu laivu. Dalyviai pasidalina į dvi komandas ir varžosi tarpusavyje laivais keliaudami po po Galvės ežerą. Keliaujant iš taško į tašką, dalyviai seks žaidimo istoriją, spręs įvairius galvosūkius ir stengsis būti greitesni bei sumanesni už varžovus. Šis žaidimas visada yra labai smagus ir įtraukiantis, o sudėtingumo lygis yra parenkamas pagal poreikį. Atvykite ir išbandykite tai patys!

Laivai iš viso patogiai talpina iki 28 žmonių.

Orientacinis žaidimas dvejais laivais

2 val. – 430 €
3 val. – 560 €
Papildoma val. – 130 €

Įspūdingas pažintinis plaukimas didelėms grupėms

Didesnei žmonių grupei galime pasiūlyti pažintinį plaukimą keliais laivais. Galime priimti neribotą kiekį žmonių.  Laivuose rasite minkštus ir patogius baldus, staliukus, garso aparatūrą bei audiogidą rusų, lenkų ir anglų kalbomis. Laivai bus puikiai apsaugoti nuo kritulių ir vėjo. Gėrėtis kerinčiais Trakų vaizdais galėsite puikiai vieni kitus matydami. Laivai visą laiką plauks vienas šalia kito.  Pasinerkite į ispūdžių kupiną kelionę apsupti kerinčios gamtos ir istorijos!

Plaukiame keliais laivas

Galime priimti neribotą kiekį žmonių

Prašome susisiekti su mumis:

El. paštu: info@laivaitrakuose.lt

Tel. +37062187326

Kainos: 5 EUR / asm. (45 min.)

Padovanok įspūdžius