Laivai

ypatingas laikas gamtos apsuptyje

Laivo nuoma ieškantiems kokybės

Pasiplaukiojimui Trakuose turime pasiūlyti du puikiai įrengtus, jaukius ir elegantiškus laivus. Juose rasite viską, ko gali prireikti nuostabiai šventei ar poilsiui ant vandens.

Pramoginis laivas “Queen Party Boat”

Visiškai naujas, jaukus ir elegantiškas 2024 metų gamybos laivas “Queen” talpina net iki 20 žmonių. Jame rasite viską, ko gali prireikti jūsų smagiam ir nepamirštamam poilsiui ant vandens. Saulės spinduliais mėgautis galėsite ant laivo stogo įrengtoje terasoje, modernus dujinis grilis leis vidury ežero gardžiai pasikepti atsivežtą maistą. Laivo salone rasite minkštas ir patogias sėdynes, staliukus ir nedidelę virtuvėlę, puikią garso apratūrą bei šviesų ir lazerių efektus. Slankiojantys vitrininiai langai apsaugos jus nuo kritulių ar vėjo. Visa tai ir dar daugiau rasite mūsų jaukiame ir prašmatniame laive “Queen”.

Ypatybės

Laivas patogiai talpina iki 16 asmenų

Naujas laivas - Kruopščiai įrengtas, jaukus ir elegantiškas 2024 metų gamybos laivas.

Terasa ant stogo - Mėgautis plaukimu ir gėrėtis kerinčiais gamtos vaizdais galėsite užlipę į jaukiai įrengtą terasą ant laivo stogo.

Grilis – Gamtos vaizdų apsuptyje galėsite skanauti tik ką ant grilio išsikeptą maistą. Laive rasite kepimui pilnai paruoštą dujinį grilį.

Slankiojantys stikliniai langai – Prisitaikant prie oro sąlygų laivas gali būti pilnai atidarytas arba uždarytas. Plaukti laivu visada bus šilta, smagu ir jauku.

WC – Jūsų patogumui prieplaukoje, iš kurios išplaukia laivas, bei tarpiniame sustojime prie pusiasalio pilies turimę įrengę tvarkingus, reguliariai prižiūrimus ir valomus biotualetus.

Gera garso aparatūra – Laive integruoti garsiakalbiai leis mėgautis garsiai ir švariai skambančia muzika. Ją kontroliuoti galėsite per laive esančią planšetę arba prisijungę per savo įrenginį.

Prašmatnus laivo interjeras – Naujai pasiūtas laivo salonas, erdvios ir komfortiškos sėdynės, staliukai, patogiai išplanuoti puodelių laikikliai, telefono krovimo jungtys ir kitos malonios smulkmenos plaukimo metu jums leis jaustis jaukiai ir patogiai.

LED ir lazerių šviesos – Instaliuoti šviesos ir lazerių efektai laive sukuria ypatingą atmosferą. Geras vakarėlis sutemus čia tikrai nesibaigia!

Galimybė išsimaudyti – Jūsų patogumui laive turime įrengtą persirengimo kabiną bei išskleidžiamas kopėtėles, kurios leis jums patogiai pasiekti vandenį. Tad atsigaivinti ir atsivėsinti galėsite įšokę į ežerą.

Taurės – Kol kas dar nėra

Neribotas internetas – Mėgstamos muzikos galėsite klausytis neribodami savęs. Laive yra galimybė prisijungti prie bevielio interneto.

Nemokamas parkavimas – Automobilį galėsite patogiai pasistatyti nemokamoje automobilių stovėjimo aikštelėje prie pat laivo prieplaukos.

Kainos:

Laivas patogiai talpina iki 16 asmenų.

Laivo "QUEEN" nuoma

1 val. – 100 €
2 val. – 190 €
3 val. – 270 €
Papildoma val. + 80 €

Pramoginis laivas “ABBA” su griliu

Jaukus ir prašmatnus laivas “Abba” patogiai talpina iki 12 žmonių. Tai nuostabus pasirinkimas bet kokiai šventei. Laive rasite minkštas ir patogias sėdynes, staliukus ir modernų dujinį grilį. Taip pat laive yra integruota puiki garso apratūra, šviesų bei lazerių efektai. Šis laivas yra puikiai pritaikytas plaukti visomis oro sąlygomis. Karštą vasaros dieną turėsite galimybę atsigaivinti ir patogiai išsimaudyti iš laivo, o vėsesnę dieną nuo vėjo bei kritulių jus apsaugos tam pritaikyti tentai.

Visa tai ir dar daugiau rasite mūsų jaukiame ir prašmatniame laive “ABBA”.

Ypatybės

Laive patogiai telpa iki 12 asmenų​

Grilis – Gamtos vaizdų apsuptyje skanaukite tik ką ant grilio iškeptą maistą. Laive rasite kepimui pilnai paruoštą dujinį grilį, kurio pagalba galėsite gardžiai pasigaminti savo atsivežtą maistą.

Gerai skambanti muzika – Laive integruoti aukštos kokybės garsiakalbiai leis mėgautis puikiai skambančia muzika. Ją kontroliuoti galėsite per laive tam paruoštą planšetę su Spotify ir Youtube premium premenuratomis.

Apsauga nuo lietaus ir vėjo – Mūsų laive visada bus šilta ir jauku. Esant lietingam ar vėjuotam orui laivas yra uždengiamas skaidriais tentais. Taip pat laive visada rasite šiltus ir švelnius pledus. Jūsų laukia malonus plaukimas bet kokiu oru.

WC – Jūsų patogumui prieplaukoje, iš kurios išplaukia laivas, bei tarpiniame sustojime prie pusiasalio pilies turimę įrengę tvarkingus, reguliariai prižiūrimus ir valomus biotualetus.

Prašmatnus laivo interjeras – Naujai persiūtas laivo salonas, erdvios ir komfortiškos sėdynės,  staliukai, patogiai išplanuoti puodelių laikikliai, telefono krovimo jungtys ir kitos malonios smulkmenos plaukimo metu jums leis jaustis nepaprastai jaukiai ir komfortiškai.

LED ir lazerių šviesos – Instaliuoti šviesos ir lazerių efektai laive sukuria ypatingą atmosferą. Geras vakarėlis sutemus čia tikrai nesibaigia.

Galimybė išsimaudyti – Laive turime įrengtą persirengimo kabiną bei išskleidžiamas kopėtėles, kurios leis jums patogiai pasiekti vandenį. Tad atsigaivinti ir atsivėsinti galėsite įšokę į ežerą.

Neribotas internetas – Mėgstamos muzikos galėsite klausytis neribodami savęs. Laive yra galimybė prisijungti prie bevielio interneto.

Nemokamas parkavimas – Automobilį galėsite patogiai pasistatyti nemokamoje automobilių stovėjimo aikštelėje prie pat laivo prieplaukos.

Kainos:

Laive patogiai telpa iki 12 asmenų.

Laivo "ABBA" nuoma

1 val. – 70 €
2 val. – 130 €
3 val. – 180 €
Papildoma val. + 50 €

Paslaugos

Pramoginio laivo nuoma

Pasiplaukiojimas jaukiai ir elegantiškai įrengtu laivu Trakuose, kerinčios gamtos ir artimųjų apsuptyje. Nuostabus būdas su trenksmu paminėti šventę.

Tai įtraukiantis, veiksmo ir azarto kupinas nuotykis, kuriame dalyviai seks žaidimo istoriją su kapitono pagalba patys valdys laivą ir orientuosis po Galvės ežerą.

Esant didesnei nei 20 žmonių kompanijai viskas tampa dar įdomiau! Žaidėjai pasidalina į dvi komandas, kurios varžosi tarpusavyje.

Sekite mus: