Apie mus

Labas! Aš laivo kapitonas Ugnius

Savo laivybos verslą pradėjau 2020-ais metais, būdamas 19-likos. Myliu savo darbą ir kiekvieną dieną nuoširdžiai stengiuosi, kad plaukimas mano laivais teiktų nuostabias emocijas ir nepamirštamus įspūdžius. Trakai yra mano gimtasis miestas. Noriu suteikti jums aukščiausios kokybės paslaugą, atskleisti visą šio nuostabaus krašto grožį ir potencialą.

Metų patirtis
0
Plaukimų
0 +
Komandų formavimo renginių
0 +
GOOGLE Įvertinimas
0

Atsiliepimai

Džiaugiamės galėdami pasidalinti mūsų klientų patirtimis ir atsiliepimais. Nuolat tobulėjame ir stengiamės, kad plaukimai mūsų laivais teiktų nuostabias emocijas ir nepamirštamus įspūdžius.

Fantastic trip Really relaxing experience, great knowledge of the area and castles, very helpful and spoke perfect English. Highly recommend this trip 👍
Steve Day
Nuostabus laivas su BBQ ir labai geru kapitonu. Jis labai gerai išmano savo darbą, puikiai bendrauja bet ir neperžengia ribos su buvimu "per daug draugišku", kaip kartais tenka susidurti. Plaukimas labai patiko. Puikus kainos ir kokybės santykis.
Silvestras Stonkus
Really wonderful experience with Ugnus! He was really explaining and sharing a lot about local sights. Also he is really polite and nice person. The boat is clean and nice - really reccommend.
Lauriine K
Praėjusį savaitgalį plaukėme su šio laivo kapitonu Ugniumi. Paslauga labai patiko. Kapitonas pasidalino žiniomis apie Trakų miesto istoriją ir buvo labai malonus. Būtinai sugrįšime dar kartą! Laivas gražus, švarus, turi BBQ grilį,apsaugą nuo lietaus/vejo. Kiek teko išbandyti, tai vienareikšmiškai geriausias pasirinkimas Trakuose.
Jaunius Kadūnas
Puikus kapitonas! Matosi, kad tikrai myli savo darbą. Plaukimo metu pasidalino labai idomiomis istorijomis. Graži gamta, nuostabus laivas, puiki vieta praleisti laiką ant vandens. Labai rekomenduoju!
Lukas Jonaitis

Per 5 metų patirtį, laive buvo surengta daug švenčių ir vakarėlių.

Kiekvienas jų yra unikalus ir ypatingas. Nuolatos tobulėjame ir stengiamės, kad šventės mūsų laivuose būtų nepamirštamos. Siekiame suteikti aukščiausios kokybės poilsį kerinčios gamtos ir Jums brangių žmonių apsuptyje.

Labdaringa veikla

Norime suteikti kuo daugiau gerų emocijų ir džiaugsmo akimirkų tiems kam likimas nepagailėjo iššūkių. Savanoriškai organizuojame labdaringus pažintinius plaukimus sunkiai sergantiems vaikams, įvairias negalias turintiems žmonėms. Siekiame praskaidrinti nuotaiką, pažadinti smalumą ir džiaugsmą. Bendradarbiaujame su įvairiomis labdaros organizacijomis ir atsiliepiame į įvairias socialines iniciatyvas.

Kodėl verta pasirinki mus?

Kokybė
Profesionalumas
Inovatyvumas
Rūpestingumas
Atsakingumas

Laivai

Pramoginis laivas “Queen party boat”

Patogiai talpina iki 16 žmonių
Denis ant laivo stogo
Prašmatnus laivo interjeras
Puiki garso aparatūra
Apsauga nuo lietaus ir vėjo
Galimybė maudytis iš laivo
Grilis
Nemokamas parkavimas
Slankiojantys stikliniai langai
Privatus WC prieplaukoje

Pramoginis laivas “Abba”​

Patogiai talpina iki 12 žmonių
Grilis
Prašmatnus laivo interjeras
Puiki garso aparatūra
Apsauga nuo lietaus ir vėjo
Galimybė maudytis iš laivo
Nemokamas parkavimas
Privatus WC prieplaukoje

Paslaugos

Pramoginio laivo nuoma

Pasiplaukiojimas jaukiai ir elegantiškai įrengtu laivu Trakuose, kerinčios gamtos ir artimųjų apsuptyje. Nuostabus būdas su trenksmu paminėti šventę.

Tai įtraukiantis, veiksmo ir azarto kupinas nuotykis, kuriame dalyviai seks žaidimo istoriją su kapitono pagalba patys valdys laivą ir orientuosis po Galvės ežerą.

Esant didesnei nei 20 žmonių kompanijai viskas tampa dar įdomiau! Žaidėjai pasidalina į dvi komandas, kurios varžosi tarpusavyje.

Sekite mus: