Atsiliepimai

Akimirkos iš plaukimų

Atsiliepimai

Džiaugiamės galėdami pasidalinti mūsų klientų patirtimis ir atsiliepimais. Nuolat tobulėjame ir stengiamės, kad plaukimai mūsų laivais teiktų nuostabias emocijas ir nepamirštamus įspūdžius.

Fantastic trip Really relaxing experience, great knowledge of the area and castles, very helpful and spoke perfect English. Highly recommend this trip 👍
Steve Day
Nuostabus laivas su BBQ ir labai geru kapitonu. Jis labai gerai išmano savo darbą, puikiai bendrauja bet ir neperžengia ribos su buvimu "per daug draugišku", kaip kartais tenka susidurti. Plaukimas labai patiko. Puikus kainos ir kokybės santykis.
Silvestras Stonkus
Really wonderful experience with Ugnus! He was really explaining and sharing a lot about local sights. Also he is really polite and nice person. The boat is clean and nice - really reccommend.
Lauriine K
Praėjusį savaitgalį plaukėme su šio laivo kapitonu Ugniumi. Paslauga labai patiko. Kapitonas pasidalino žiniomis apie Trakų miesto istoriją ir buvo labai malonus. Būtinai sugrįšime dar kartą! Laivas gražus, švarus, turi BBQ grilį,apsaugą nuo lietaus/vejo. Kiek teko išbandyti, tai vienareikšmiškai geriausias pasirinkimas Trakuose.
Jaunius Kadūnas
Puikus kapitonas! Matosi, kad tikrai myli savo darbą. Plaukimo metu pasidalino labai idomiomis istorijomis. Graži gamta, nuostabus laivas, puiki vieta praleisti laiką ant vandens. Labai rekomenduoju!
Lukas Jonaitis

Palikite atsiliepimą

Ar pasiruošęs?

Tavo šventė prasideda dabar!